Aktivity v okolí

V pivnici ochutnáte vzorně ošetřené čerstvé pivo a vynikající jídlo. Prohlédnete si moderní expozici a v kinosále Vám promítneme film s příběhem naší značky. A na cestu domů si u nás můžete pořídit něco pěkného na památku, nebo vyberte dárek pro své blízké.

Prohlídku pivovaru si můžete rezervovat na adrese prohlidka@bernard.cz.

Galerie 8smička

Humpolecká 8smička se snaží stírat rozdíly mezi centrem a periferií. Industriální areál na půli cesty mezi Prahou a Brnem prošel proměnou na kulturní prostor, ve kterém je počínaje od dubna 2018 návštěvníkům zprostředkován kontakt s moderním a současným uměním. Zóna pro umění 8smička je impulzem pro vznik lokální humpolecké komunity, která je přístupná návštěvníkům ze širokého okolí.

Navštivte rozsáhlý turistický komplex s celoročně přístupným prohlídkovým okruhem, restaurací, pivovarem a hotelem v samém srdci Čech. Setkejte se s reálnými premonstráty, kteří na tomto místě působí již od roku 1149.

Zřícenina hradu Orlík

V prostředí romantické zříceniny uvidíte a zažijete mnohé. Co vás tu čeká? Zachovaná hranolová věž, druhá hradní brána, bašta, zbytky opevnění a podsklepených paláců a černá hradní kuchyně, v níž byla rekonstruována chlebová pec. V areálu hradu najdete také rozhlednu, která nabízí krásné výhledy.

Kostel sv. Mikuláše

Vystoupejte po 115 schodech do výšky 30 metrů a prohlédněte si Humpolec z ptačí perspektivy! Během cesty vzhůru se můžete zastavit ve třech mezipatrech, a zde si prohlédnete výstavy týkající se historie města i kostela.

Pobyt

Pokoje

Formulář

Dostupnost

Kontakt

+420 720 063 463

+420 777 274 749

rezervace@penzionfann.cz

Sociální sítě